Stjepan Radeljić, koji je ponos Novog Travnika i član Nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, danas je posjetio načelnika Novog Travnika, gospodina Stjepana Dujmu.
Njegovi sportski uspjesi pozitivno odjekuju u javnosti, donoseći ponos gradu. Radeljić, iako još mlad, već ima impresivnu karijeru, te svijetlu budućnost. Ovaj talentirani sportaš je primjer kako trud i posvećenost donose uspjeh, a Novi Travnik s ponosom prati svaki njegov korak. Stjepane, hvala ti što nas činiš ponosnim u MJESTU ZA SVE, napisao je načelnik Dujo na svom Facebook profilu.





