Prometna nesreća dogodila se u subotu oko 22:40 sati kod zgrade Gradske uprave u Ljubuškom.
Kako nam javlja čitatelj, došlo je do sudara dvaju osobnih automobila, a na kojima je nastala manja materijalna šteta.
U nesreći nije bilo ozlijeđenih osoba, a na mjestu događaja intervenirali su pripadnici PU Ljubuški.
(www.jabuka.tv | Foto: Čitatelj)
Izvor: ( www.jabuka.tv / TNTPortal.ba )




