U okviru projekta “Igraj odbojku, rasti zdravo”, pozivamo vas na odbojkaški turnir za djevojčice, koji će se održati u dvije uzrasne kategorije: 2012. godište i 2013. godište i mlađe.
Turnir će se održati sutra 15. decembra 2024. godine u Osnovnoj školi ”Travnik”.
Ovaj sportski događaj okupit će šest ekipa iz različitih gradova, a sve s ciljem promocije zdravog života i sportskih vrijednosti među mladima.
Turnir je prilika da mlade odbojkašice pokažu svoje vještine, steknu novo iskustvo i, naravno, uživaju u čarima sporta. Igraće se u prijateljskom, ali i takmičarskom okruženju, a publika će imati priliku uživati u uzbudljivim mečevima i sportskoj atmosferi, navode organizatori.




