SVJETSKO PRVENSTVO: Ukrajina osvojila Škotsku, posljednji sudionik skupine B odlučuje protiv Walesa! (VIDEO)

Reprezentacija Ukrajine svladala je Škotsku u Glasgowu rezultatom 3-1 u baražu za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Katar, koje će se održati krajem godine, i približila se kvalifikacijama za najveći nogometni nastup.

Za to mjesto igrat će protiv druge otočke reprezentacije, Walesa, a pobjednik će popuniti skupinu B u Kataru, o čemu ste mogli čitati u našoj analizi u sklopu serije tekstova o Svjetskom prvenstvu.

Gosti su poveli u 33. minuti, kada je Andri Jarmolenko lukavo prebacio škotskog vratara nakon što mu je loptu poslao Ruslan Malinovski.

Roman Yaremchuk je nedugo nakon povratka s odmora u 49. minuti nakon ubačaja Karavajeva povisio na 2:0.

Kalum Megregor je prepolovio zaostatak u 79. minuti, nakon nespretne reakcije ukrajinskog vratara.

Konačan rezultat postavio je Artem Dobik u posljednjoj minuti nadoknade, nakon kontre u kojoj je ostao potpuno sam pred škotskim vratarom.