TADIĆ U ELEMENTU: Fener nakon kiksa u LK uvjerljiv u prvenstvu (VIDEO)

Nakon sjajnog starta sezone uslijedio je pad forme i lošiji rezultati Fenerbahçeovih igrača. U posljednjih pet utakmica upisali su samo jednu pobjedu, dok su protiv Nordsjællanda u Ligi konferencija doživjeli pravi debakl i poraz od 6:1.

Danas su se iskupili uvjerljivom 4:1 pobjedom nad Sivasporom u 14. kolu turskog prvenstva. Je li ovo početak uzlazne putanje, ostaje za vidjeti.

U pobjedi se istaknuo kapetan kluba i reprezentacije Srbije Dušan Tadić koji je upisao tri asistencije, kod prvog i posljednjeg gola.

U 17. minuti Tadić je s lijeve strane oštro ubacio loptu u šesnaesterac, što je iskoristio Šimanski i doveo domaće u vodstvo od 1:0.

U drugom poluvremenu dva puta je namjestio pogodak Edinu Džeki. Prvo je bosanskohercegovački fidbaler postigao prvi pogodak u 68. minuti nakon ubacivanja Tadića s lijeve strane.

Potom je u 75. minuti s suprotne strane srpski nogometaš ubacio do Edina Džeke, koji je iz voleja pogodio konačan rezultat.

U međuvremenu je Kaveci udvostručio prednost u 42. minuti, a Manaj je u 50. minuti smanjio na 2-1.