U paklu jednog od najvatrenijih stadiona na svijetu ostao bez mobitela: Navijači napravili rijetko viđen potez

Napoli je u nedjelju u 23. kolu Serie A pobijedio Veronu rezultatom 2:1, a rijetko viđena scena dogodila se na tribinama stadiona Diego Armando Maradona, jednoj od najvatrenijih atmosfera na svijetu.

Gosti su poveli u 72. minuti golom Coppole. To je očito probudilo domaće, a Davidović je u 79. autogolom poravnao rezultat. Veliki preokret i pobjedu Napoliju donijeli su Kvaračkeli u 87. minuti.

Susret je obilježio zanimljiv detalj s tribina stadiona Diego Armando Maradona. Navijaču Napolija mobitel je ispao iz ruku dok je slavio pobjednički gol i pao u donji dio tribine.

Za očekivati ​​je da bi u velikoj većini ovakvih situacija bio ili bez njega ili ga zatekao zgnječenog, no ovaj put je imao sreće jer su ispod njega sjedili ljudi spremni pomoći.

S malo ljepljive trake i plastične čaše problem je riješen OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.