Udruga građana “Svjetlo” na Gradskom trgu u Vitezu obilježila je “Dan narcisa”.Povodom toga organizirano je besplatno mjerenje tlaka i šećera u krvi, a članovi Udruge dijelili su promo materijale i narcise.
Obilježavanjem Dana narcisa kao simbola nade u novi život i ove godine šaljemo poruke podrške ženama koje se bore sa ovom opakom bolešću, ali ukazujemo i na značaj ranog otkrivanja i prevencije.
Mi smo u programu RV ugostili i predsjednicu UG Svjetlo Vitez Dragicu Jurčević, koja nam je iznijela neke od neslužbenih podataka, nažalost u prošloj godini samo u Vitezu novooboljelih od ove opake bolesti je 20 pacijenata, a u nastavku poslušajte što nam je još rekla..







Objava U Vitezu obilježen “Dan narcisa”(AUDIO) pojavila se prvi puta na Radio Vitez.




