United nije uspio zadržati vodstvo u derbiju na Old Traffordu, proradio Hojlund! (VIDEO)

Manchester United i Tottenham remizirali su na Old Traffordu u 21. kolu Premier lige rezultatom 2-2.

Dva puta su domaći nogometaši poveli, ali nisu uspjeli sačuvati stečenu zalihu. Drugi dio utakmice bio je daleko manje efektan.

Rasmus Hojlund konačno je krenuo u domaćem prvenstvu i već u 3. minuti novim golom doveo United u prednost.

Richarlison je izjednačio u 19. minuti, ali je momčad Erika ten Haga na poluvremenu ponovno bila u vodstvu golom Marcusa Rashforda u 40. minuti. Hojlund je ovom prilikom svom nastupu dodao i asistenciju.

Tek što su se igrači vratili na teren nakon odmora, Rodrigo Bentancourt je u prvoj minuti drugog dijela utakmice postavio konačan rezultat.

Tottenham je peti na ljestvici sa 40 bodova, osam više od današnjeg rivala koji trenutno zauzima sedmu poziciju.