UNITED SLAVIO NAKON VELIKOG PREOKRETA: Heroj Garnaça, Hejlund konačno debitirao! (VIDEO)

Nogometaši Manchester Uniteda svladali su na Old Traffordu Aston Villu, najugodnije ovosezonsko iznenađenje, s 3-2 u 19. kolu Premier lige nakon velikog preokreta.

Činilo se da će ekipa Erika ten Haaga izazvati još jednu neugodnost svojim navijačima jer su na poluvremenu gubili 2-0.

Pogotke za goste postigli su John Magin u 21. i Lander Dendonker pet minuta kasnije.

No, na scenu nakon povratka na teren stupa Alejandro Garnaćo. Mrežu je zatresao već u 48. minuti, no pogodak je poništen zbog zaleđa. Ipak, 19-godišnji Argentinac je golovima u 59. i 71. minuti poravnao rezultat, a ostalo je dovoljno vremena za potpuni preokret.

Znao je to i Rasmus Heylund, veliko ovogodišnje pojačanje, koji je u 82. minuti konačno upisao svoj debitantski pogodak u Premier ligi, i to u pravom trenutku, te tako pred navijačima svoje momčadi donio pobjedu protiv vrlo opasnog protivnika.

United sada ima 31 bod i šesti je na tablici, ali ima utakmicu manje u odnosu na većinu momčadi. Vila je propustila veliku priliku da se barem nakratko nađe na vodećoj poziciji tablice, što bi im donijelo pobjedu u današnjoj utakmici koju su njihovi igrači imali u rukama.