U općini Novi Grad bit će otvoren najveći tržni centar kompanije “Bingo” u Bosni i Hercegovini
Radi se o poslovnom objektu čija je namjena trgovina, kultura i zabava. Objekat se sastoji od podruma i prizemlja. U podzemnoj garaži nalazi se 375 parking mjesta, što sa vanjskim parkingom čini ukupno 724 parking mjesta.
U prizemlju će se nalaziti hipermarket površine 10.700 kvadratnih metara, restoran sa galerijom i vanjskom terasom, te ostali poslovni prostori, kulturni i zabavni sadržaj.
U prilogu Fiva produkcije pogledajte obilazak završnih radova.
U općini Novi Grad bit će otvoren najveći tržni centar kompanije "Bingo" u Bosni i Hercegovini.Radi se o poslovnom objektu čija je namjena trgovina, kultura i zabava. Objekat se sastoji od podruma i prizemlja. U podzemnoj garaži nalazi se 375 parking mjesta, što sa vanjskim parkingom čini ukupno 724 parking mjesta.U prizemlju će se nalaziti hipermarket površine 10.700 kvadratnih metara, restoran sa galerijom i vanjskom terasom, te ostali poslovni prostori, kulturni i zabavni sadržaj.U prilogu Fiva produkcije pogledajte obilazak završnih radova.