Uvjerljiv borac u srpskom okršaju

uvjerljiv borac u srpskom okršajuuvjerljiv borac u srpskom okršaju

Košarkaši Borca iz Čačana uvjerljivo su na svom parketu svladali FMP rezultatom 96-75, u 8. kolu regionalne ABA lige.

Osim u jednom trenutku na samom početku utakmice, domaći su vodili tijekom cijele utakmice, a prednost je intenzivno rasla. Već na poluvremenu izabranici trenera Mijatovića imali su +16 (49-33), da bi do kraja razlika dosegla +27.

Na kraju je najučinkovitiji bio Javon Franklin s 20 koševa kojima je dodao i 8 uhvaćenih lopti. Ubacio je i dvije trice u zadnjoj četvrtini, iako nije poznat po tom segmentu.

Ronaldo Segu upisao je 17 poena, 6 skokova i 5 asistencija, dok je Danilo Tasić imao 15 poena, 5 skokova i jednu asistenciju.

U poraženoj momčadi Hugo Besson ubacio je 19 poena, uz 4 skoka i jednu asistenciju, Austin Luke je imao 12 poena i za njega skromne 3 asistencije, dok je Aleksa Stepanović skupio 10 poena, 6 skokova i asistenciju, ali uz mnogo promašaja ispod košara.

Borcu je ovo bila četvrta pobjeda u sezoni, uz isto toliko poraza, dok FMP ima skor od 3 pobjede i 5 poraza.