Lisica koje sve češće u potrazi za hranom šeću travničkim ulicama ne treba se bojati.
Nekoliko ih je sinoć mirono šetalo ulicama DonjaMahala i “Erikla Brandisa” kod zgrada “Đerdan” i “Amerikanka”.
Lisice su pametne životinje pa hranu traže tako da ne moraju trošiti previše energije. Iz tog razloga radije dolaze na otpad u našim dvorištima i oko zgrada, umjesto da u ovakvim vremenskim uvjetima love sitne životinje i hrane se u prirodi.
Hvala čitateljki Azri za ustupljene snimke…
https://www.youtube.com/watch?v=F5688y7EAVc






