Melisa nam se javila kako bismo podijelili njenu tešku životnu priču.
Naime, Melisa moli za pomoć u vidu hrane i ogrjeva jer, kako kaže, nema uslova da ih sama obezbijedi djeci.
-Prinuđena sam da na ovaj način tražim pomoć od ljudi. Ako ko može neka nam pomogne. Neka dođu da vide u kakvim uslovima živimo. Ja da imam, ne bih tražila na ovaj način. Samo da mi djeca nisu gladna, kazala je Melisa za ALOonline.
Četvoro djece školuje, a najmlađe dijete ima oko godinu dana. Kako kaže, od oca najmlađeg djeteta nema nikakvu pomoć.
Melisa nam je poslala i video snimak u kojem možete čuti detalje situacije u kojoj se ova porodica nalazi.
Ako je neko u prilici da pomogne porodici, Melisu mogu kontaktirati putem njenog Fejsbuk profila, na kojem redovno objavljuje apele.
BONUS VIDEO
(VIDEO) SAMOHRANA MAJKA ŠETORO DJECE IZ VITEZA Melisa Ahmetović traži pomoć dobrih ljudi „Djeca su gladna i smrzavamo se“ appeared first on Aloonline.ba.