Sinoć oko 23,00 sata, prvo po riječima svjedoka, a onda i uvidom u snimke nadzornih kamera, dvorištom KŠC “Petar Barbarić” u Travniku kretao se medvjed.
Možda ništa ne bi bilo neobično, da nije riječ o samom centru Travnika.
Medvjedić je zasigurno u igri zalutao sa Vilenice, a silazak iz divljine nije rijetkost, budući da u potrazi za hranom divlje životinje sve češće viđamo i na gradskim ulicama noću.




