Vinicius izvukao bod Realu, gol Maksimovića (VIDEO)

Nogometaši vodećeg na ljestvici Real Madrida remizirali su na gostovanju kod Valencije u 27. kolu La Lige, a susret je završio rezultatom 2-2.

Pritom su Kraljevci do kraja poluvremena morali loviti zaostatak od dva pogotka, jer su domaćini u samo tri minute došli do velike prednosti golovima Huga Durra i Romana Yaremchuka između 27. i 30. minute.

No, tada se u ulozi spasitelja našao Vinicius Junior koji je najprije u petoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena prepolovio zaostatak, a zatim u 76. minuti zabio i drugi pogodak za, ispostavilo se, rezultat. konačni rezultat.

Prava goleada viđena je u dvoboju domaćeg Getafea i Las Palmasa, jer je utakmica završila rezultatom 3-3.

Već u 14. minuti domaći su poveli 2-0, golom Masona Greenwooda, nakon što je tri minute ranije svoju momčad poveo iskusni Jaime Mata.

Sandro Ramirez prepolovio je zaostatak u 35. minuti. No, u posljednjoj minuti prvog poluvremena naš Nemanja Maksimović vraća dva pogotka prednosti, nakon što se šmugnuo svom čuvaru i glavom zabio na Matin ubačaj, koji je upisao i asistenciju.

No, to nije bilo dovoljno za pobjedu jer je drugo poluvrijeme u potpunosti pripalo Las Palmasu koji je već do 57. minute stigao do izjednačenja i konačnog rezultata. Bod za goste doveli su Sergio Cardona u 50. minuti, a sedam minuta kasnije Munir El Haddadi.