Sinoć se na magistralnom putu M-5 kod Viteza dogodila teška saobraćajna nesreća.
U sudaru motocikla i putničkog automobila, na licu mjesta smrtno je stradao motociklista. Riječ je o 22-godišnjem D.S. koji se pri vožnji velikom brzinom direktno zabio u automobil, a motocikl se od siline udara zapalio.
Na lice mjesta nesreća sinoć su izašli i vatrogasci i pripadnici MUP-a SBK koji su napravili uviđaj.
Motociklista je 22-godišnji mladić Domagoj Strukar iz Viteza, od kojeg se brojni prijatelji i rodbina opraštaju uz dirljive poruke na društvenim mrežama…




