Vlada Srednjobosanske kantona uputila je dopis federalnoj razini vlasti u kojem traži ukidanje trenutnog načina smještaja osoba koje dolaze iz inozemstva, uz obrazloženje da se postavlja pitanje održivosti postojećih karantena.
Za osobe koje dolaze iz inozemstva, u SBK-u trenutno postoje karantene, odnosno moteli u Vitezu, Donjem Vakufu i Kiseljaku. (Fena)




