
Građanima je zabranjeno korištenje vizuelnog identiteta policijske značke, legitimacije, drugog obilježja ili oznake koji sadrže elemente vizuelnog identiteta značke ili legitimacije MUP-a Srpske, saopšteno je danas iz ovog ministarstva.
BOGATI POLICAJAC IZ MAGLAJA Mehmedović: Je*eš policajca koji na računu nema 50 hiljada maraka!
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske obavijesilo je danas javnost da je od sutra na snazi Uredba o dopunama Uredbe o službenoj legitimaciji i policijskoj znački koja zabranjuje fizičkom licu koje nije policijski službenik MUP-a RS posjedovanje ili korišćenje značke, legitimacije, drugog obilježja ili oznake koji sadrže elemente vizuelnog identiteta značke ili legitimacije MUP-a Srpske, prenosi Mondo.
Za kršenje ove norme predviđena je novčana kazna od 1.000 do 3.000 KM, saopšteno je iz MUP-a RS.

Svi zainteresovani mogu se priključiti BESPLATNO na OVOM linku, uz aktivno učešće u dijeljenju informacija sa ostalim članovima! Pristupiti možete jednostavno i porukom na naš Viber broj + 387 62 59 69 79
https://crna-hronika.info/vodite-racuna-kakva-obiljezja-koristite-kazne-od-1-000-do-3-000-km/221947




