Zelena pijaca u Travniku radit će ovog četvrtka u periodu od 08,00 do 14,00 sati.
Kako stoji u obavijesti, posjetitelji i kupci dužni su se pridržavati mjera u skladu sa naredbom Federalnog štaba Civilne zaštite koji se odnosi na rad pijace, shodno novonastaloj situaciji i proglašenju pandemije koronavirusa.
Naime ulaz će biti omogućen samo iz pravca ulice Čabruša, a izlaz prema Bosanskoj.
Nepoštivanje reda sankcionisat će se udaljavanjem lica iz kruga pijace, stoji u obavijesti.




