Danas je na Gradskom stadionu u Novom Travniku odigrana utakmica između istoimenog domaćina i GNK Bratstva.
Novotravničani su slavili protiv drugoplasirane ekipe rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Silajdžija sa bijele tačke. Ovom pobjedom Novi Travnik stigao je na korak do ostanka u Drugoj ligi FBIH Zapad.
Čestitamo.




