ZVIJEZDA POVLADILA MLADOST: Radojević se ozbiljno nameće, Endiaje nagovijestio što može (VIDEO)

Nogometaši Crvene zvezde pobijedili su Mladost iz Luče s 2:0, u pripremnoj utakmici za nastavak sezone koja se igra na Cipru.

U današnjoj pobjedi istaknuo se mladi lijevi bek Viktor Radojević, koji je prekomandiran ove zime iz Grafičara. Asistirao je za oba pogotka i imao nekoliko vrlo korisnih centaršuta.

Prednost je donio Jovan Šljivić u 16. minuti u akciji klupske akademije. Nakon dodavanja Radojevića odlično se okrenuo i precizno pucao za vodstvo od 1:0. Mladom veznjaku ovo je drugi pogodak u pripremnim utakmicama ove zime.

Tada je već u 25. minuti konačan rezultat postavio Sheriff Endiaye koji je u bogatom transferu dao naslutiti dio zašto je doveden kao pojačanje za Ligu prvaka. Nakon ubačaja Radojevića sjajno je reagirao i glavom po drugi put svladao Sašu Stamenkovića, bivšeg Zvezdinog vratara.

U posljednjih nekoliko minuta aktualni prvak Srbije završio je s igračem manje, zbog dva žuta kartona Marka Stamenića koja je dobio zbog oštrih startova.