Milica Pavlović je otkrila svoje mišljenje o nekim kolegama sa estrade i s kim se druži.
Ona je istakla svoje prijateljstvo sa Nikolijom Jovanović, a također je iznijela svoje mišljenje o mlađoj koleginici Džejli Ramović. Obe pjevačice su bile u publici na nedavnom koncertu u Novom Sadu.
Veliko oduševljenje je izrazila kada je čula da je Džejla Ramović bila u publici, te je uputila riječi hvale.
- Čini mi se da je Džejla Ramović jedna od najboljih vokala u našoj industriji i da joj predstoji sjajna karijera. Mislim da bi mogla da se takmiči i za titulu Mis Evrope ili čak Mis Svijeta. Prirodno je lijepa i zrači posebnom ljepotom – izjavila je Milica.
Zatim je srdačno komentarisala svoje prijateljstvo sa Nikolijom, ističući da je ona jedna od rijetkih prijateljica sa estrade.
- Iskreno, Nikolija mi je jedna od osoba sa estrade sa kojom se odmah povežem. Ne biram mnogo društvo, volim da provodim vrijeme sa ljudima koji me inspirišu. Poštujem svakog kolegu i radujem se uspjehu svakog, jer volim muziku. Ne mogu da osuđujem one koji se bave istim poslom kao i ja. Ono što me može iznervirati su lijeni ljudi ili oni koji se pretvaraju da su nešto što nisu, volim ljude koji se trude i rade kvalitetno – rekla je pjevačica, nastavljajući:
- Estrada je posebna zajednica. Sa mnogima sa estrade nemam mnogo toga zajedničkog, neka to ko želi shvati kako hoće. – objasnila je Milica.
Objava MILICA PAVLOVIĆ O ESTRADI: Istakla svoje prijateljstvo sa Nikolijom, a zatim podijelila mišljenje o Džejli Ramović prvi je put objavljena na Express.
Izvor: ( express.ba / TNTPortal.ba )



