Iz Centralnog grijanja d.d. Tuzla obavijestili su da je zbog “ispada bloka” u Termoelektrani Tuzla nastupila obustava isporuke toplotne energije za grad Tuzla.
Nakon sanacije uslijediti će nastavak iste, o čemu ćete biti blagovremeno obavješteni.
Hvala vam na strpljenju i razumjevanju.


