Večeras je u Vitezu održana konstituirajuća sjednica Zajednice žena Kraljica Katarina Kosača ŽSB, a za novu predsjednicu izabrana je Kiseljačanka Ana Tolo Ivičević, doznaje TNTportal.ba.
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanju online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.