ATP PARIZ: Novajlija u finalu nakon preokreta!

Srbijanski tenisač Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Parizu, nakon što je u polufinalu nakon velike borbe svladao Rusa Andreja Rubljova 2:1.

Prvi set započeo je breakovima s obje strane u prva dva gema, a potom su oba tenisača bez većih problema održavala svoj servis u sljedećih 9 gemova. Potom je kod 6:5 za Rubleva Rus uspio napraviti break za vodstvo.

U drugom setu nije bilo breakova niti break prilika pa je sve odlučeno u tie breaku. Novak je odlično odigrao taj dio meča i sa 7:3 uspio izjednačiti za odlučujući treći set.

I tu se činilo da će set otići u tie break, ali kao što je Rubljov napravio break u 12. gemu prvog seta, tako je Novak napravio i treći. Iskoristio je prvu meč loptu za veliko finale s Dimitrovim.