Bahar na Krasu, Glazerovo stanje, utakmica s IMT-om: Nevjerojatna utakmica

Nogometaši Crvene zvezde ostvarili su novu pobjedu u Super ligi Srbije nakon što su slavili 1:2 protiv IMT-a.

Bila je to jedna od boljih utakmica momčadi Baraka Bahara ove sezone, ali drame u finišu nije nedostajalo.

Ovo je nevjerojatna igra. Više od 90 posto vremena sve smo kontrolirali, primili gol iz prvog udarca. Zadovoljan sam načinom na koji smo igrali i našim stavom. Htjeli smo što prije postići treći gol, igrati presing. Primili smo gol iz jednog udarca, ali smo nastavili napadati i promašivati, rekao je Barak Bahar.

Jean-Philippe Crasso vratio se u prvu postavu i bio strijelac prvog gola.

Razgovarao sam s njim prije ove utakmice. Rekao sam da je ovo pravo vrijeme da se pojačamo i pokažemo kvalitetu. Borio se, igrao dobro, na kraju zabio gol. Također, dali smo priliku trojici mladih igrača. Bila je to nagrada za sjajnu igru ​​u Leipzigu, s puno samopouzdanja. Također su mi dali povjerenje da ih koristim. Imali smo tešku utakmicu prije tri dana i dobro je da nisam morao koristiti Ivanića i Hvana. Igrali smo s najsvježijim igračima.

Omri Glazer se ozlijedio krajem prvog poluvremena i napustio je igru ​​na poluvremenu. Bahar je rekao kakva je situacija s prvim vratarom Zvezde.

Ne čini se ozbiljno. Sljedećih dana morat će na snimanje kako bi se vidjelo u kakvom je stanju koljenozavršila je Bahar.