Bivši igrač Romarija postigao eurogol za Široki Brijeg

Juniori Širokog Brijega na domaćem terenu u okviru 24. kola m:tel Premijer lige BiH pobijedili su ekipu Rudara iz Prijedora s rezultatom 2:0.

bivši igrač romarija postigao eurogol za široki brijeg

Nogometaši Širokog Brijega su odlično otvorili utakmicu i već u 12.minuti eurogolom Petra Kolende došli u vodstvo od 1:0.
Sjajni mladi Kolenda odlično je povukao loptu i gotovo s trideset metara pogodio gornji desni kut golmana gostiju.

Nakon odličnog dodavanja Luke Miletića i sjajne realizacije Stipe Tokića nogometaši Širokog Brijega u 24. minuti došli su u vodstvo od 2:0.
Ovo je sedmi pogodak Stipe Tokića i sada se zajedno s Davidom Martićem najbolji strijelac juniora Širokog Brijega.

Do kraja poluvremena napadač Rudara Stojančić se našao sam pred golom Širokog, ali se istaknuo sjajnim intervencijom Vanja Džidić.

U drugom poluvremenu potpuna dominacija Širokog i pravo je čudo kako domaćin nije do vrha napunio mrežu gostiju.
Josip Planinić je odlično prošao po lijevoj strani, ali udarac Tomislava Krstanovića je završio malo pored gola gostiju.

Danas odlični Stipe Tokić fino je iz sredine gurnuo u prostor loptu za Tomislava Krstanovića, a njegov udarac je završio malo pored desne vratnice gola Rudara.

Rastrčani i probojni po desnoj strani Tomislav Krstanović idealno je ubacio pred gol gostiju, ali udarac glavom Maria Vukoje je završio preko gola golmana Trninića.

S pobjedom juniori Širokog Brijega su u sredini ljestvice na sedmom mjestu, dok će Rudar iz Prijedora u posljednja dva kola voditi veliku borbu za ostanak u ligi.