Bleda Zvezda poražena od Kopra

Nogometaši Crvene zvezde doživjeli su poraz na pripremama u Sloveniji od Kopra 0:1.

U uvodnim trenucima utakmice Kopar je imao inicijativu, pokušao je Huzek, no Borjan je na vrijeme izletio i uspio spriječiti nogometaša da napravi veći problem.

Zvezda nije imala značajniju priliku sve do 24. minute, Slavoljub Srnić je pucao s nekih 20 metara, ali vratar Kopra dobro brani i šalje loptu u korner. U 29. minuti Katai je napravio prodor, vratio Rodiću, pucao Srnić, lopta se odbila do Ivanića, a ovaj s pet metara pogađa samo vratara.

U nastavku Zvezda nije imala ozbiljniju priliku i udarac prema golu, u 42. minuti uslijedio je udarac za Koper, ali je to bio lagan posao za Borjana pa je rezultat na kraju prvog poluvremena bio 0 : 0.

U 51. minuti Kopar je poveo, Kotnik je dobio loptu 20-ak metara od gola, lijepo se namjestio, a onda pucao i doveo svoju momčad u prednost.

Do kraja susreta izabranice Dejane Stanković su napadale, ali nisu uspjele ozbiljnije zaprijetiti pobjednici Kupa Slovenije. Oba trenera su izvršila izmjene i praktički testirali sve igrače, no rezultat je ostao 0:1.