Cicibani Nogometnog kluba Romari postali su danas prvaci lige Srednjobosanske županije!
U Kaćunima kod Busovače, dečki iz Romarija su u polufinalu najprije savladali NK Novi Travnik sa rezultatom 2:1.
Novotravničani su poveli sa 1:0 u 4. minuti preko Nedima Hodžića, da bi šest minuta kasnije Karlo Andrijašević izjednačio na 1:1. Prolaz u finale donio je potpuni preokret i gol Andreja Ivankovića u 40. minuti susreta!

U finalu je ekipa Romarija igrala protiv ekipe NK Brnjaci, a Andrej Ivanković je postigao gol vrijedan titule prvaka u 31. minuti susreta! Ivanković je ponovo donio veliko slavlje našoj talentiranoj selekciji!




