Đoković rutinski do drugog kola Roland Garrosa!

Najbolji tenisač svijeta Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Roland Garrosa nakon što je svladao Japanca Yoshihita Nishiokea s 3:0 u setovima (6:3, 6:1, 6:0).

Japanac je bolje ušao u meč, imao je tri brejk šanse, no Novak je uspio doći do 1:0, no Japanac je i na svom servisu pokazao kvalitetu i izjednačio.

Đoković je u šestom gemu stigao do breaka, a onda je to potvrdio i poveo u setovima.

Drugi set Novak je riješio puno lakše, jer je svom suparniku dopustio da uzme samo jedan gem, uz brejk pri vodstvu 5-0. Ipak, Srbin je uspio rutinski privesti ovaj set kraju i povesti s 2:0.

Treći set nije donio mnogo iznenađenja, Novak je igrao furiozno, nije dopustio protivniku niti jedan gem i lako došao do pobjede u ovom meču.

Prvi svjetski broj u sljedećem kolu igra protiv boljeg iz dvoboja Alexa Molkana i Federica Corije koji igra u utorak ujutro.