Jedna osoba poginula je u prometnoj nesreći koja se u petak dogodila u blizini čvora Komarna na Jadranskoj magistrali.
Teška prometna nesreća dogodila se u petak oko 13:45 sati na Jadranskoj magistrali (DC8), između Pelješkog mosta i predjela Rabe, u blizini čvora Komarna.
Prema informacijama PU dubrovačko-neretvanske, u sudaru motocikla čeških nacionalnih oznaka i kamiona splitskih registarskih oznaka smrtno je stradao 49-godišnji motociklist, državljanin Češke.
Nesreća se dogodila na dionici magistrale iznad Komarne, a zbog očevida je promet potpuno zaustavljen. HAK je izvijestio da obilaznih cesta nema, pa su putnici prisiljeni čekati završetak policijskog postupka.
Sve žurne službe nalaze se na terenu, a detalji okolnosti nesreće bit će poznati nakon dovršetka očevida.
Nažalost, ovo je već drugi slučaj pogibije motorista u Dalmaciji danas, u svega nekoliko sati, izvijestila je Dalmacija Danas.
Oko podneva se na državnoj cesti DC-01, na području mjesta Malovan, dogodila teška prometna nesreća u kojoj je također život izgubio vozač motocikla, izvijestila je PU zadarska.
(www.jabuka.tv | Foto: Dalmacija Danas)
Izvor: ( www.jabuka.tv / TNTPortal.ba )



