DRULOVIĆ I ORLIĆI KISALI: Luksemburg oteo bodove Srbiji!

Mlada selekcija Srbije do 21 godine nije uspjela pobijediti Luksemburg u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Orlovi se s ovog gostovanja vraćaju remijem 1:1. Time su dodatno smanjili šanse za plasman koje su sada još manje.

Utakmica je imala uvertiru kasnim početkom.

Od početka su Luksemburžani držali loptu i imali veći posjed. No prvo su povele izabranice Ljubinke Drulović. Nogometaš Verone Stefan Mitrović strijelac je za 1:0 u 4. minuti. Iskoristio je pogrešku obrane domaćih.

Srbija je do poluvremena smanjila razliku u posjedu. Od 4 udarca, tri su išla u okvir, a samo je jedan završio iza leđa vratara nakon prvih 45 minuta igre.

Domaći su potom izjednačili. Izjednačio je Gonsalves u 51. minuti. Ništa se nije dogodilo do kraja utakmice.

Srbija je treća iza Ukrajine i Engleske. Pobjednik skupine ide izravno na tri najbolje drugoplasirane ekipe. Sljedeći susret naši će igrati na domaćem terenu, protiv Sjeverne Irske.