Večeras je završeno 17. izdanje malonogometnog turnira Bučići 2024. godine. Titulu najbolje ekipe ponijela je “Moja zemlja”, koja je drugu godinu zaredom osvojila ovaj turnir, baš kao nekada ekipa Jumere Uniteda.
Drugo mjesto pripalo je ekipi Bossil Vitez, a treće KŠD Glavica Rankovići. Za najboljeg igrača proglašen je sjajni Pervan, dok je za najboljeg golmana proglašen Puletić.
Sljedeći tjedan igra se malonogometni turnir u Ranoovićima.
Izvor: ( centralna.ba / TNTPortal.ba )





