EL: Maccabi je igrao za sebe i za Partizan

U prvoj utakmici 32. kola Eurolige košarkaši Maccabija uvjerljivo su svladali Valenciju u Beogradu 95:80.

Izdržala je španjolska momčad 15 minuta, a “Ponos Izraela” na krilima Neba i Baldwina držao je ostatak utakmice pod svojom kontrolom.

Nebo je ponovno bio fantastičan s 15 poena i 9 skokova. Baldwin je ubacio 17 poena uz indeks 23.

Kod Valencije Odjeleja 15 poena, Robertscon 13. Stefan Jović za nešto više od 20 minuta na parketu 2 poena uz 2 asistencije.

Maccabi sada ima omjer 19-13 i do kraja ga čekaju dvoboji s Barcelonom i Armanijem za 6. mjesto koje vodi direktno u doigravanje. S druge strane, Valencia je ostala na 14 pobjeda i ovaj poraz je značajan od Partizana koji ima isti broj pobjeda, ali i utakmicu manje. Valencia će do kraja igrati kod kuće s Aswellom, au posljednjem kolu će gostovati crno-bijelima.