EUROLIGA: Neslavan povratak Lasa u Madrid, PAO slomio Asvel

U posljednja dva večerašnja euroligaška susreta pobjedili su po jedan domaći i gosti.

Real je kod kuće rutinski slavio protiv Bayerna 88:73.

Bavarci su vodili tek nakon prve četvrtine. Od tada je Real preuzeo kontrolu za gotovo savršen start i skor 13-1.

Susret je obilježio i povratak u WiZink Center Pabla Lassa koji je s Madriđanima osvojio Euroligu. Ljulj je za pobjednike ubacio 16 poena. Na drugoj strani Isaac Bonga je imao 15 poena.

Košarkaši Panathinaikosa slavili su na gostovanju kod Asvela 89:81.

Većinu vremena je grčka momčad bila u vodstvu. Od početka druge četvrtine preuzeli su kontrolu utakmice.

Potom su Francuzi to pokušali i uspjeli, ali su se Grigonis i Mitoglu zapucali za trijumf atenskih Zelenih.

Upravo je Litavac bio najučinkovitiji kod pobjednika sa 18 poena i 17 prigoda. Kod Aswella Timothy Luwava je imao 17 koševa.