FOTO/ Nogometaši prvoligaša iz Bihaća pravdaju slogan “za Eskime nema zime”, prvotimci Jedinstva treniraju unatoč obilnim sniježnim padavinama!

Nogometaši prvoligaša Jedinstva iz Bihaća jučer su krenuli sa pripremama za nastavak sezone u okviru Prve lige FBiH, a prvi korak bila je prozivka igrača, te prvi trening.

Već danas nogometaši ovog kluba obavljaju drugi trening, a s obzirom na situaciju sa obilnim sniježnim padavinama koje vladaju u Bihaću i samim tim na pomoćnom terenu stadiona pod “Borićima”, prvotimci Jedinstva današnjim aktivnostima u potpunosti su opravdali poznati slogan, “Za Eskime nema zime”, uz podatak da među igračima vlada dobra atmosfera.

Trening prvotimaca Jedinstva predvodi trener Elvis Šušnjar, ko će i u nastvakvu prvenstva, kako sada stoje stvari, sa klupe voditi ovaj tim, a asistiraće mu Aldin Resić.

Izvorni članak

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU