FOTO/ Odigran drugi susret današnjeg programa dvadeset i sedmog kola Premijer lige BiH, sarajevski Željezničar nastavio crni niz – bodove sa “Grbavice” odnio i gradski rival Olimpik!

Odigran je drugi susret današnjeg programa dvadeset i sedmog kola Premijer lige BiH između sarajevskih klubova Željezničara i Olimpika.

Željezničar Sarajevo – Olimpik Sarajevo 1:2

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu odigran je susret dvadeset i sedmog kola Premijer lige BiH, sastali su se gradski rivali Željezničar i Olimpik.

foto/ odigran drugi susret današnjeg programa dvadeset i sedmog kola premijer lige bih, sarajevski željezničar nastavio crni niz – bodove sa “grbavice” odnio i gradski rival olimpik!

Željezničar su bolje ušao u meč i pogotkom Boje u 14. minuti poveli sa 1:0, međutim, Olimpik je u 32. minuti pogotkom Milovića poravnao na 1:1, za ujedno i ishod prvog poluvremena.

U nastavku su gosti u 73. minuti postigli i drugi pogodak i poveli sa 2:1, strijelac za, ispostaviće se i pobjedu tim rezultatom, bio je Šišić.

Olimpik je ovom pobjedoim sada na na desetoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Željezničar nakon ovog, ali i niza poraza i loših rezultata u prethodnom periodu, ostao sedmoplasirani tim prvenstva.