FOTO/ Odigran posljednji susret dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH, mostarski gradski rivali Zrinjski i Velež podijelili bodove!

Odigran je i posljednji susret dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH, sastali su se mostarski gradski rival i Zrinjski i Velež.

Zrinjski Mostar – Velež Mostar 1:1

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru večeras su se u okviru dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH sastali mostarski rivali Zrinjski i Velež.

foto/ odigran posljednji susret dvadeset i devetog kola premijer lige bih, mostarski gradski rivali zrinjski i velež podijelili bodove!

Ekipa Veleža bolje je otvorila susret, da bi u 43. minuti gosti došli do vodstva rezultatom 1:0, strijelac za ujedno i ishod prvog poluvremena bio je Vehabović.

Nastavak susreta donosi drugi pogodak na meču, ovoga puta lopta je u u mreži Veleža, odnosno, Zrinjski je u 54. minuti poravnao rezultat na 1:1, strijelac je bio Bolnička, a upravo taj rezultat na kraju se ispostavio i kao konačni na meču.

Ovom podjelom bodova Velež je zadržao treću poziciju na prvenstvenoj tabeli, dok je Zrinjski ostao petoplasirani tim prvenstva.