Odigrano je pet od osam susreta dvadeset i trećeg kola Prve lige FBiH, a naročito zanimljivo bilo je na mečevima u Travniku i u Kaknju.

Travnik – Zvijezda Gradačac 1:0

foto/ odigrani današnji susreti dvadeset i trećeg kola prve lige fbih!

Na stadionu “Pirota” u Travniku danas je odigran susret dvadeset i trećeg kola Prve lige FBiH između Travnika i Zvijezde iz Gradačca.

Prvo poluvrijeme ovog suela proteklo je bez pogodaka, a u nastavku je Travnik postigao pogodak i poveo sa 1:0, strijelac je bio Vardo, a taj rezultat na kraju se ispostavio i kao konačni na meču.

Travnik je ovim trijumfoma sada na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Zvijezda nakon današnjeg poraza sada trećeplasirani tim prvenstva.

Rudar Kakanj – Jedinstvo Bihać 3:0

Stadion pod “Vardom” u Kaknju danas je u okviru dvadeset i trećeg kola Prve lige FBiH ugostio timove Rudara i Jedinstva iz Bihaća.

Rudar je bolje ušao u meč i pogotkom Gačana došao do prednosti od 1:0, za ujedno i ishod prvog poluvremena, da bi u nastavku Kakanjci pogotcima Karalića i Šube došli i do 3:0, što je bio i konačan rezultat opvog duela.

Rudar je nakon današnje pobjede sada na petoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Jedinstvo nakon poraza sada jedanaestoplasirani tim prvenstva.