Učenici III1 Mješovite srednje ekonomsko-ugostiteljske škole Travnik, sa profesoricom Ditom Vrbanjac koja je koordinatorica/voditeljica projekta u školi i direktoricom Mr Sci. Mehridžanom Alibašić, obilježili su Međunarodni dan mira.
Ovaj put, a u sklopu projekta “MIROVNO OBRAZOVANJE”, učenici su imali zadatak posaditi “drvo mira” a uz to su još poslali i poruku “MIR JE PUT NADE”.
Više infomacija pogledajte na portalu TRAVNIK.BA












