Maloljetna osoba je danas zadobila povrede nakon pada s električnog romobila.
Samo vozač romobila je učestvovao u ovoj nesreći, a izgubio je ravnotežu, potvrdila je portparolka MUP-a KS, Mersiha Novalić, za Sarajevsku seharu.
Podsjećamo, jutros se desila još jedna nesreća u kojoj je bio uključen vozač romobila.
Nedaleko od Ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Sarajevu, danas je bio slučaj u kojem je vozač električnog romobila udario dvije pješakinje.
Pješakinje su prevezene u Opću bolnicu “Abdulah Nakaš”, a trenutno je poznato i njihovo stanje.
“Obje pješakinje koje je oborio romobil imaju lakše tjelesne povrede“, rekla je Novalić o ovom slučaju.
Unatoč tome što se radi o lakšim povredama, bit će obavljen uviđaj.
Objava Foto/ Maloljetnik povrijeđen nakon pada s električnom romobila na Skenderiji pojavila se prvo na Sarajevska sehara.
Izvor: ( sarajevskasehara.com / TNTPortal.ba )




