GENERALNA PROBA: Pukao Kuč, pobjeda Crnogoraca protiv Srbije (VIDEO)

Nogometaši Crne Gore pobijedili su Libanon 3:2 u prijateljskoj utakmici u Podgorici. Pobjedom su se pripremili za ostale susrete kvalifikacija za Euro.

Brzo su na kraju prvih 20 minuta poveli s 2:0. Istaknuo se Edwin Kuch golovima u 16., a potom i u 19. minuti.

Darviče je u 66. smanjio na 2:1.

Uzvratio je Osmajić tri minute kasnije i Sokolovima vratio prednost od dva pogotka.

Libanon je još jednom uspio smanjiti rezultat i približiti se na 3:2. Strijelac je bio Ali Tneich u 80. minuti. To je bio i konačan rezultat susreta.

Ovog vikenda Crna Gora ne igra u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. U utorak će biti suparnik Srbiji u jednoj od ključnih utakmica za plasman na prvenstvo Starog kontinenta. Prije toga, Orlovi u subotu gostuju u Mađarskoj.