KROZ IGLENE UŠI: Vlahović nastavio niz, Rugani spasio Juve! (VIDEO)

Nogometaši Juventusa danas su namučili svoje navijače. Kao domaćini teškom su mukom pobijedili Frosinone rezultatom 3:2 u 26. kolu Serie A. Nakon uzbudljivog prvog poluvremena, u posljednjim su trenucima dvoboja riješili pitanje pobjednika.

Juventus je vodio od četvrte minute. Weston McKenney je nakon ubacivanja u prostor asistirao Dušanu Vlahoviću za 1:0.

Deset minuta kasnije gosti su izjednačili preko Čedire. Potom su potpuno preokrenuli u 27. minuti. Brecianini je strijelac za 2:1 u Torinu.

Juventus je pet minuta kasnije uspio izjednačiti. Uloge su bile iste, McKenney je uposlio Vlahovića za drugi pogodak na utakmici srpskog reprezentativca. S 2:2 otišlo se na odmor.

Za razliku od prvog, drugo poluvrijeme bilo je manje uzbudljivo i bez konkretnih prilika. Juventus je imao loptu u svojim nogama i dominirao u udarcima na suparnička vrata. Želja za sva tri boda. Vlahović je u finišu pucao preko gola. No, pogodak za pobjedu Juventusa postigao je Daniele Rugani u posljednjim trenucima utakmice.

Srpski krilni igrač Filip Kostić igrao je do 62. minute. Vlahović je bio na terenu cijeli meč.

Inter večeras može otići na +9 protiv Juvea ako pobijedi Lecce. Frosinone će se do kraja sezone boriti za očuvanje prvoligaškog statusa.