KUP KRALJA: Svaka čast Moralesu, Žuta podmornica preživjela četvrtu ligu! (VIDEO)

villarreal, jose luis moralesvillarreal, jose luis morales

Nogometaši Villarreala teškom su mukom izborili plasman u treće kolo Kupa kralja. Na gostovanju je četvrtoligaš Zamora slavio nakon produžetaka s 2:1. Niželigaš je u završnici regularnog dijela priredio veliko iznenađenje.

Prvo poluvrijeme bilo je bez golova. Laligaš je imao veći posjed. Nogometaši Villarreala imali su samo jedan udarac prema golu uz šest promašaja. Niželigaš nije poslao niti jedan u 45. minuti.

Međutim, u nastavku se dogodilo potpuno suprotno. Zamora je poveo golom Etchaubreua u 49. minuti.

Villarreal je potom pokušao izjednačiti. Smjenjivala su se razdoblja jačeg i slabijeg pritiska Žute podmornice. To im je i uspjelo pred sam kraj utakmice. Izjednačio je Jose Luis Morales u 88. minuti.

U produžecima je Villarreal preokrenuo. Morales je postigao drugi pogodak u šestoj minuti prve trećine.

Drugi pogodak ovog igrača odveo je izabranike Marcelina u naredni krug.