KVALIFIKACIJE ZA EURO: Gruzijci lako s Ciprom, ušao i Hviča (VIDEO)

Nogometaši Gruzije svladali su Cipar u osmom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Bili su uvjerljivi u utakmici bez rezultatskog značaja.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez pogodaka. Posjed lopte bio je na strani domaćih.

Gosti s Cipra uputili su više udaraca prema golu čak tri. Domaćin je imao samo jedan.

Gruzijci su poveli odmah na otvaranju drugog poluvremena. Strijelac je bio Kicheishvili u 46. minuti.

Potom su povisili na 2:0. Najbolji igrač momčadi i zvijezda Napolija Kviča Kvarackelli ušao je u 58. minuti.

U 82. minuti Levan Shengelija povisuje na 3:0.

Mikautadze je potom u sudijskoj nadoknadi realizirao jedanaesterac za 4:0 i postavio konačan rezultat.

Dvije momčadi su pri dnu ljestvice, s tim da su Ciprani bez pobjede. O mjestu iz ove skupine odlučuju Norveška, Španjolska i Škotska.