LE: Poraz West Hama, pobjeda Milana (VIDEO)

Odigrana su i preostala četiri dvoboja prvih dvoboja osmine finala Europske lige.

Milan je na San Siru pobijedio prašku Slaviju rezultatom 4-2.

Većina golova postignuta je u prvom poluvremenu. Domaće je u vodstvo doveo Olivier Giroud u 34. minuti, ali je brzo izjednačio David Dodera.

No, i Rossoneri su na samom kraju poluvremena došli do dva pogotka prednosti golovima Raindersa i Loftus-Cheeka. Konačan rezultat postavio je Ivan Šranc jedinim zgoditkom u drugom dijelu.

West Ham je poražen na gostovanju kod Freiburga s minimalnih 1-0.

Odlučujući pogodak u teškoj utakmici postigao je Mihael Gregorihu u 81. minuti utakmice.

Najuvjerljiviji je bio Marseille koji je na Velodromeu demolirao Villarreal 4-0.

Veretu je doveo domaće u prednost u 23. minuti, a Moskera je pet minuta kasnije autogolom udvostručio vodstvo.

Tada je na scenu stupio Pierre-Emerick Aubameyang koji s dva pogotka nije ostavio gotovo nikakve šanse protivniku u uzvratu. Gabonac je najprije u 42. minuti realizirao jedanaesterac za 3-0, da bi u 59. minuti jedinim pogotkom u drugom dijelu postavio konačan rezultat.

Jedina utakmica između Benfice i Rangersa u Lisabonu koja je završila bez pobjednika bila je 2-2.

Gosti su poveli u sedmoj minuti preko Toma Lawrencea, a izjednačio je Angel Di Maria u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Činilo se da neće biti vremena za promjenu rezultata prije odmora, no Islandersi su preko Sterlinga uspjeli vratiti vodstvo i poveli na poluvremenu.

No, u 67. minuti Conor Goldson neopreznom reakcijom autogolom postavlja konačan rezultat.