LK: Apoel bez pobjede u Bugarskoj, Slovaci sigurni protiv Farana uz fenomenalan gol bivšeg Zvezdaša! (VIDEO)

lk: apoel bez pobjede u bugarskoj, slovaci sigurni protiv farana uz fenomenalan gol bivšeg zvezdaša! (video)lk: apoel bez pobjede u bugarskoj, slovaci sigurni protiv farana uz fenomenalan gol bivšeg zvezdaša! (video)

U večerašnjim prvim utakmicama drugog kola kvalifikacija za Europsku konferencijsku ligu slovačka Dunajska Streda slavila je s 2:0 protiv Vikingura na Farskim Otocima.

Novi pogodak, peti u samo 13 dana, postigao je bivši napadač Crvene zvezde Nikola Krstović koji je u 8. minuti zatresao mrežu za vodstvo svoje momčadi.

Nakon ubačene lopte s desne strane Denisa Blackmana zatresao je mrežu na atraktivan način, škaricama.

Konačan rezultat postavio je Latvijac Andrejs Tsiganiks u 81. minuti, nakon asistencije Nicolescua.

U drugoj utakmici odigranoj u ovom terminu viđen je vrlo izjednačen dvoboj u Bugarskoj između domaćeg Boteva iz Plovdiva i ciparskog Apoela koji je završio bez golova.

Obje momčadi imale su podjednak posjed lopte, uz četiri udarca više bugarskog predstavnika (11-7).