LŠ: Igrao Leipzig, zviždalo se navijačima Reala, Real prošao dalje! (VIDEO)

Nogometaši Real Madrida plasirali su se u 1/4 finala Lige prvaka nakon što su svladali Leipzig ukupnim rezultatom 2:1. U Madridu je susret završen neriješenim rezultatom 1:1.

Od početka susreta bolji je bio Leipzig. Imali su dobre prilike i pravo je čudo što njemački tim nije zabio. Na golu je briljirao Realov vratar Lunjin.

Realova igra bila je toliko loša da su navijači na poluvremenu zvižducima istjerali igrače.

U nastavku se nastavilo u istom stilu, ali Real ne bi bio to što jest da nije uspio zabiti prvi pogodak.

Bellingham je odlično odradio Viniciusa koji je u 65. minuti matirao Schlagera za vodstvo.

U nastavku se očekivalo da će Leipzig psihički pasti, ali ni to se nije dogodilo te izjednačuju samo 3 minute kasnije, a strijelac je Orban.

Do kraja susreta Leipzig je nastavio stvarati probleme Realu, a na Bernabeuu se strahovalo da će utakmica ipak otići u produžetke, no na kraju je “kraljevski klub” izborio plasman među osam najboljih.