LŠ: Pomiješani osjećaji na Maracani, podjela bodova na kraju! (VIDEO)

lš: pomiješani osjećaji na maracani, podjela bodova na kraju! (video)lš: pomiješani osjećaji na maracani, podjela bodova na kraju! (video)

U 2. kolu Lige prvaka Crvena zvezda je u Beogradu remizirala s Young Boysom 2:2.

Huk s tribina uvelike je utjecao na uvodne minute susreta jer su domaći krenuli silovito prema golu Švicaraca.

Prvu priliku imala je Crvena zvezda preko Ndiajea koji je nakon gužve u šesnaestercu petom pokušao postići gol, ali je vratar gostiju dobro reagirao.

Nakon 15 minuta igre Young Boysi su se malo oslobodili i preuzeli loptu te najbolju priliku imali iz dva udarca s 20 metara. Jedan je otišao preko gola, a drugi je sjajno obranio Glazer.

Nakon bolje igre Young Boysa, Zvezda dolazi do vodstva. Dragović brzo radi faul ispred svog šesnaesterca i gura loptu u Bukarin prostor. Činilo se da je brzonogi krilni napadač u ofsajdu, no sudac je ispustio prednost, a Bukari je nastavio prodor i iskosa pucao po golu. Udarac je bio loš, ali je Ndiaje nakon pružene noge uspio smjestiti loptu u mrežu.

Nakon gledanja VAR-a, koji je trajao nekoliko minuta, sudac je pokazao da je Zvezda postigla gol, a poluautomatski ofsajd pokazao je da je Bukari bio iza braniča Young Boysa.

Do kraja poluvremena gosti su pokušali doći do izjednačenja, au petoj minuti sudijske nadoknade imali su izglednu priliku, no Glazer je opet odlično intervenirao i na odmor se otišlo 1:0 za Zvezdu.

Drugo poluvrijeme počelo je identično kao i ono u Manchesteru. Gosti su odmah izjednačili preko Ugrinića koji bježi Stameniću i utrčava u prazan prostor.

Prvak Srbije puno je griješio na sredini terena, ali je uspio stvoriti nekoliko prilika za vodstvo. Hwang je imao najbolji udarac, ali ga je obrana uništila. Ndiaje je zabio iz početnog udarca, ali bio je ofsajd.

A onda, niotkuda, Young Boysi dolaze u vodstvo iz jedanaesterca. Prije toga Điga je nepotrebno igrao rukom, a Iten je bio precizan s bijele točke.

Crvena zvezda je krenula u izjednačenje i opet je imala nekoliko prilika, a najbolje su bili Katai i Ndiaje, čiji je udarac glavom obranio Raćopi.

U 78. minuti Katai je imao još jednu veliku priliku i opet glavom, no lopta je završila pored gola.

Imali su Young Boysi dvije dobre prilike iz kontre za “zatvaranje” utakmice, ali nisu uspjeli.

A onda je u 88. minuti Kraso pronašao Bukarija koji je iz mrtvog kuta matirao Raćopija za 2:2.

Crveno-beli su dali sve od sebe i tražili su razgovor u šesnaestercu. Mijailović je bio u dobroj šansi nakon što je vratio loptu sa 20 metara, a Katai je u posljednjim sekundama imao veliku priliku na centaršut Hwanga, ali je ostalo 2:2.