LŠ: PSG deklasirao Milan, City razbio Young Boyse, Dortmund do velike pobjede u Engleskoj (VIDEO)

Završeno je 3. kolo Lige prvaka.

PSG je u derbiju uvjerljivo slavio protiv Milana 3:0 i doveo Talijane u tešku poziciju za prolaz dalje. Golovima Mbappea, Koloa Muanija i Kanga Leeja momčad Luisa Enriquea došla je do 6. boda. Milan ima samo 2 i nakon tri utakmice nisu zabili gol.

U drugom susretu u skupini Borussia Dortmund je slavila u Newcastleu, a strijelac je bio Nmecha u 45. minuti. Dortmund sada ima 4 boda, isto kao i Newcastle.

U skupini Zvezda Manchester City je u drugom poluvremenu svladao Young Boyse i slavio 1:3. Za City su strijelci bili Akanji i Haaland dva puta, dok je za Young Boys strijelac bio Elia.

Iznenađenje večeri priređeno je u Glasgowu, gdje je Celtic osvojio prvi bod remijem 2:2 s Atletico Madridom, a Porto je uvjerljivo slavio u Belgiji i pobjedom 1:4 približio se prolasku.